O Firmie

Produkujesz, handlujesz, budujesz ? Transport zostaw nam!

O FIRMIE

Transport zostaw nam

Outsourcing usług logistycznych pozwoli Ci w pełni skupić się na rozwoju firmy. My zajmiemy się aspektem logistycznym Twojej działalności i zadbamy o to, by towary, które wysyłasz bądź sprowadzasz, dotarły zawsze na czas, w nienaruszonym stanie. Na koniec miesiąca wystawimy Ci jedną zbiorczą fakturę, by zmniejszyć ilość dokumentów do zaksięgowania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, która obejmuje zarówno transport jak również usługi On Board Courier, przeprowadzki międzynarodowe i wiele więcej?

Znamy i rozumiemy Twoje potrzeby

Firma Interlogis jest obecna na rynku europejskim od wielu lat. Zdobyte doświadczenie i wiedza pozwalają nam umiejętnie przygotować ofertę skrojoną na miarę oczekiwań naszych klientów. Jeśli dopiero rozpoczynasz z nami współpracę, bardzo szybko zorientujesz się, że rozumiemy się bez słów.

Już dziś wybierz zmianę na lepsze

Naszym celem jest zapewnienie klientom pełnego wsparcia w zakresie transportu i logistyki, tak, by mogli skupić się na głównym trzonie działalności i rozwoju firmy. Nie boimy się odpowiedzialności i nowych wyzwań. Dzięki naszym rozwiązaniom i wsparciu zapomnisz o wszystkich problemach związanych z organizacją transportu.

Dbałość o standardy

Wszystkie nasze usługi świadczymy zgodnie z najwyższymi standardami obowiązującymi w Europie. Nad bezpieczeństwem Państwa towarów i najwyższą jakością transportu czuwają nasi wykwalifikowani pracownicy: zespół spedytorów oraz konsultantów z długoletnim doświadczeniem w branży, jak również starannie wyselekcjonowani i przeszkoleni kierowcy.

o-firmie

NASI PARTNERZY

Back to top